VII. Országos Szabadidős Squash Bajnokság - Selejtezők

VII. Országos Szabadidős Squash Bajnokság

 

Selejtezők

Régiónként az alábbi városokban és időpontokban:

Angyalföldi selejtező: 2016 szeptember 10 - Szombat

További részletek, versenykiírás

Angyalföld Squash Centrum
1139 Budapest, Lomb utca 45

Nevezők:

  1. Varga Péter
  2. Takács István
  3. Borka Zoltán
  4. Barcs Nóra
  5. Hajós Géza
  6. Kútvölgyi Levente

 

Újbudai selejtező: 2016 szeptember 24 - Szombat

További részletek, versenykiírás

Griff Squash & Fitness Club

1113 Budapest, Bartók Béla út 152.

Nevezők:

  1. Pavlovsky Albert
  2. Kocsis Tamás
  3. Pomázi Miklós
  4. Kútvölgyi Levente
  5. Takács Katalin
  6. Nagy Norbert
  7. Csővári Tamás
  8. Bolyós Erika
  9. Dencsi Dezső
  10. dr. Fogarasi András
  11. Molnár Béla
  12. Szabó Gábor
  13. Ménes János
  14. Kiss Tibor
  15. Feichtinger Dániel
  16. Magdits Szilvia
  17. Fábián András
  18. dr. Takács István

Kiskunfélegyházi selejtező2016 október 01 - Szombat

További részletek, versenykiírás

Mozdulj Félegyháza Sportegyesület

6100 Kiskunfélegyháza, Kossuth utca 4

Nevezők:

  1. Pugner Gábor
  2. Bali Cintia
  3. Csontos Ottó
  4. Sinkó Attila
  5. Görbe Tamás
  6. Kútvölgyi Levente
  7. Csabai Zsuzsanna
  8. Sági Péter
  9. Kozma Gábor
  10. Katona István
  11. Szentpéteri Horváth Ádám
  12. Kiss Tibor

Veszprémi selejtező2016 október 29 - szombat

További részletek, versenykiírás

Hefa Squash Club

8200 Veszprém, Fenyves utca 21

Nevezők:

  1. Kiss-Mihály István
  2. Filetóth Attila
  3. Pázmány József
  4. Lipták Marcell
  5. Huszti Dániel
  6. Kisvarga Magdolna
  7. Putics Bence
  8. Nagy Norbi
  9. Pápai László
  10. Kiss Tibor
  11. Pauer József
  12. Simon Csaba
  13. Auer János
  14. Csókás Csaba

Nyíregyházi selejtező: 2016 november 13 - Vasárnap

További részletek, versenykiírás

D Fitness Központ
4400 Nyíregyháza, Kállói út 12

Nevezők:

  1. Csire Sándor
  2. Mező Gábor
  3. Ferenczi István
  4. D. Tóth Márta
  5. dr. Piros Ervin
  6. Csiha András
  7. Kigyósi Norbert
  8. Juszku Gábor
  9. Smid Róbert
  10. Bottyánné Anita
  11. Varga Lajos
  12. Hornyák Balázs
  13. Havaj Tamás
  14. Pisla István
  15. Hadházi Orsolya
  16. Nagy Sándor
  17. Riskó Zsolt
  18. Oláh István
  19. Rathy Ágon

Szombathelyi selejtező2016 december 04 - Vasárnap

További részletek, versenykiírás

Öntöde Sportcentrum
9700 Szombathely, Géfin Gyula utca 24

Nevezők:

  1. Gregó Kinga
  2. Szőke Tibor
  3. Hende Katalin
  4. Kiss Tibor
  5. Nagy Tamás
  6. Nagy Sára
  7. Szabó-Tempell Marcell
  8. Völgyi Miklós

Egri selejtező2017 január 07 - szombat

További részletek, versenykiírás 

Invest Sportcentrum - Egri Squash Sportegyesület
3300 Eger, Rákóczi út 79

Nevezők:

  1. Marosvölgyi Péter
  2. Gábor Botond
  3. Garancz András
  4. Prokaj Gábor
  5. Gulyás Gábor
  6. Csépányi István
  7. Szabó Gábor
  8. Jékli Márta
  9. Szabó István
  10. Pavlovsky Péter
  11. Pavlovsky Albert
  12. Barta-Boncz Nóra
  13. Szabó Ádám
  14. Nagy Zoltán
  15. Tamási Balázs
  16. Gaál Lóránd
  17. Karanyicz Balázs
  18. Forgó Gábor
  19. Sipos David
  20. Kakuk László
  21. Tymcyna Péter
  22. Váradi Márk

Dunaújvárosi selejtező: 2017 január 15 - Vasárnap - ELMARAD

További részletek, versenykiírás

Duna-Fitt Sportcentrum

2400 Dunaújváros, Béke tér 3/A

Kecskeméti selejtező2017 február 05 - Vasárnap

További részletek, versenykiírás

FormaZona Sportközpont
6000 Kecskemét, Izsáki út 4

Nevezők:

  1. Váradi Márk
  2. Fábián Mónika
  3. Tihany Attila
  4. Kazacsay László
  5. Balai Endre
  6. Szécsi Attila
  7. Czinkoczky Csaba
  8. Kovács Viktor
  9. Katona István

Rózsadombi selejtező: 2016 február 19 - Vasárnap

További részletek, versenykiírás

Rózsadomb Squash Club

1025 Budapest, Törökvész út 8

 

Nevezők:

  1. Tóth Árpád
  2. Pintér Áron
  3. Magyar Zsolt
  4. Pavlovsky Péter
  5. Pavlovsky Albert
  6. Kerekes Kristóf 
  7. Feichtinger Dániel
  8. Nagy Norbert
  9. Kapin Marianna
  10. Bencsik Zoltán
  11. Szabó Juci
  12. Sipos Endre
  13. Horváth Gábor
  14. Horváth Zoltán
  15. Fehérváry Ákos
  16. Horváth Andrea
  17. Urbán Zoltán
  18. Nagy Enikő
  19. DenczBálint Ákos
  20. Gáspár Botond
  21. Farkas Tibor
  22. Dencsi Dezső
  23. Major Miklós
  24. Vajas Máté
  25. dr. Szabó Gergely
  26. Duska Várkony

Gödöllői selejtező: 2017 március 04 - Szombat - VÁLTOZÁS

További részletek, versenykiírás

HS Sport- és Szabadidőközpont

2100 Gödöllő, Dózsa György út 152

Nevezők:

  1. Prokaj Gábor
  2. Váradi Márk
  3. Troják Csaba
  4. Kovács Péter
  5. Kovács Tamás
  6. Nuszpl Attila
  7. Jékli Márta
  8. Molnár István
  9. Karanyic Balázs
  10. Bolyós Erika
  11. Dencsi Dezső
  12. Klenovszki András
  13. Beke Péter
  14. Auer János
  15. Bodnár-Tar Judit
  16. Bodnár Tibor

Győri selejtező: 2017 március 11 - Szombat

További részletek, versenykiírás

Marcal Tenisz és Rendezvénycentrum

9024 Győr Pápai út 1

Nevezők:

  1. Handl Ádám
  2. Nagy Norbert
  3. Putics Bence
  4. Gábor Botond
  5. Nagy Mónika
  6. Kovács Tamás
  7. Auer János
  8. Rácz László

Tiszaújvárosi selejtező: 2017 március 18 - Szombat

További részletek, versenykiírás - hamarosan

Angyal Squash & Bowling Club

3580 Tiszaújváros, Szederkényi út 674/679.

Nevezők:

  1. Csire Sándor
  2. Tóth Krisztián
  3. Szabó Attila
  4. Némethi László
  5. Csűri Antal
  6. Ferenczi István
  7. Gulyás Gábor
  8. Karanyicz Balázs
  9. Pocsai Árpád
  10. Tóth Árpád
  11. Petrovszki Erika

© 2018   Created by Szabadidős Squash Sportegyesület.   Működteti:

 |  Szólok  |  Használati feltételek